Kızlık Zarı Onarım Yöntemleri

Kızlık Zarı Dikim işlemi

Gaziantep kızlık zarı dikimi ameliyatlarımızı kalıcı ve geçici yöntem olarak iki değişik şekilde  yapıyoruz. En steril ortamlarda tıbbi cihazlarla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız uzman ekibimiz ile isterseniz muayenehanemizde isterseniz bir tam donanımlı sağlık kuruluşunda yapabilmekteyiz. her iki alanda yapılan işlemler olumlu sonuçlar doğuracak çalışmalar olmaktadır. Ekip olarak kızlık zarı dikimi işlemini uzun süre  kalıcı olması açısından  iki aşamadan en çok kalıcı yöntemle yapılmasını tavsiye ediyoruz. Bu yöntem en sık gerçekleştirdiğimiz ve en başarılı sonuçlar elde ettiğimiz yöntem olmaktadır.

Gaziantep kızlık zarı dikimi  kalıcı yöntem olarak tabir ettiğimiz ameliyatı flep kaldırma tekniği yani vajina duvarından bir parçanın kaldırılması ile yeni bir kızlık zarı elde etmekteyiz. Vajinanın girişinde yeni bir kızlık zarı oluşturarak  yeni bir  ilişki yaşanması anında  bakire bayanlarda  gerçekleştiği  gibi yapılandırılan yeni kızlık zarı yırtılarak görülmek istenen kanama meydana gelmektedir. ilişkilerin İlk gecelerinde bu tür bir  kanama kesinlikle  meydana gelir, yeni yapılandırdığımız kızlık zarının sizleri psikolojik olarak ta rahatlatacağı  garantisini vermekteyiz.

Gaziantep kızlık zarı dikimi ve kalıcı yöntemle kızlık zarı onarımı yapmanın yanında vajinada orta çıkan kürtaj ve doğum sonrası hasarları yok etmek amacı ile vajina  daraltma işlemlerinde  uygulanmaktadır. Bu çalışmalarımızda vajina duvarında ortaya çıkan hasarlar dokular arası sıkılaştırılarak vajinanın daralmasını sağlayarak ilişkilerde her iki taraf erkek ve bayanın ilişkilerinden istedikleri performansı elde etmelerini sağlamaktayız. Bu yapılan çalışmalar tamamen hastalarımızın tercihlerine dayalı çalışmalar olup daraltma işlemi yapılmasa da vajina ilişkilerde istenilen sonuçların ortaya çıkarılmasında başarılı olmaktadır. Fakat bu tür işlemler sonucunda öncelikle psikolojik rahatlamanın ortaya çıkması evliliklerde ve beraberliklerde daha fazla ilgi alakanın ortaya çıkmasında basamak oluşturmaktadır. Bütün ameliyat ve bilgilendirme faaliyetlerimizde hasta doktor ilişkisini ve gizliliğini kesinlikle kaybetmeden ortay çıkardığımız çalışmalar bu güne kadar hiçbir olumsuz durumun ortaya çıkmasına neden olmamıştır.

Gaziantep kızlık zarı dikimi fiyatı için tıklayınız.

Op. Dr. Sezgin Sönmez

Bir cevap yazın