Muhafazakar Tatil Otelleri

untitled-1  Muhafazakar Tatil Otelleri Untitled 1Dini vecibelerinden ödün vermeyen ve tatillerini de bu hassasiyette geçirmek isteyenlerin tercih ettiği muhafazakar tatil otelleri, a’dan z’ye her şeyin İslami konsepte hizmete sunulduğu tesislerdir. İçerisinde alkollü içki satışının bulunmadı, yiyeceklerin helal sertifikasına sahip gıda ürünlerinden hazırlandığı otellerdir.

Birçok ailenin muhafazakar tatil otellerini tercih etmesi, turizmcileri bu yönde yatırım yapmaya teşvik etmiştir ve böylece İslami otel sayıları gün geçtikçe artmaktadır. Hizmet kalitesi, sunduğu konfor ve kadın-erkek ayrı lüks donatılarıyla müşteri memnuniyetinin oldukça yüksek olduğu İslami oteller, ülkemizin en güzide tatil beldelerinde isteyen herkesin ulaşabileceği cazip koşullarla hizmet vermektedir.

İslamiotel.com adresinden de ulaşabileceğiniz muhafazakar tatil otelleri arasında yazlık otellerin yanı sıra birçok termal otel seçeneğini de bulunuyor. Sağlık turizmi kapsamında yer alan kaplıca ve ılıcalar sadece şifa bulmak isteyenler için değil; sağlığına sağlık katmak, daha zinde bir yaşam sürmek ve cilt güzelliğini önemseyen herkes için tabiatın en güzel olanaklarından.

Sıcak su kaynaklarının üzerine yapılan termal oteller, tatil yaparken bir yandan da şifa bulmak isteyenlerin ilk tercihlerinin arasında… Birçok cilt ve deri hastalıklarının tedavisinde alternatif bir şifa yöntemi olarak kullanılan termal sular, bunun yanı sıra romatizma, kireçlenme, böbrek taşı, eklem ve kıkırdak hastalıkları gibi birçok hastalıkta da kullanılan tedavi yöntemlerinden biri.

Termal otellerde, odanızdaki küvette ya da jakuzide de yararlanabileceğiniz bu sulardan, tercihinize göre açık-kapalı havuzlar ve termal hamamlarda da ulaşabilmeniz mümkün. Bu tesislerde bulunan doktorlardan, hastalığınıza göre termal suyun yararlı gelip gelmeyeceği ve faydalanacağınız kürlerin dozajlarını öğrenebilirsiniz. Dilerseniz şifa için oteldeki fizyoterapistlerin yapacağı fizik tedavi ve masajları da deneyebilirsiniz.

İslami tarzdaki termal otellerde bayanlara özel havuz ve hamamlar tahsis edilmektedir. Yine her İslami otel gibi bazı sosyal donatılar kullanıma kadın-erkek olarak ayrılmıştır. Otellerde sizlere helal gıda sertifikası bulunan yiyecek ve içecekler sunulduğu için güvenle yiyebilirsiniz. Otelin ve otel kapsamındaki tüm sosyal tesislerde alkollü içeceklerin satışı yasaktır. İslamiotel.com sitesindeki muhafazakar tatil oteller kapsamında bulunan tüm termal otellerden cazip koşullarla faydalanabilir; şehrin gürültü ve karmaşasından uzak konforlu bir otelde yeraltından çıkan tamamen doğal mineralli sulardan şifa bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın