PAYKASA NEDİR?

Ön ödemeli kartlardan biri olan Paykasa kartlar, 16 haneli pin kodu ve 4 haneli şifreden oluşan tüm güvenlik sistemleri alınarak güvenli ödeme imkânı sağlayan tek kullanımlık kullan at kartlardandır. Görünüm itibarı ile kredi kartlarını anımsatan Paykasa kartlar, eskiden tıpkı telefonlara kontör yüklemek için farklı bakiye seçenekleri olan tek kullanımlık kontör kartlara benzemektedir. Tıpkı kontör kartlar gibi yaldızlı bir bölgeye sahip olmakta ve bu yaldızlı bölge altında bulunana rastgele rakamlardan oluşan pin kodu ile kullanılmaktadır.

Paykasa kartları güvenli bir ödeme sistemi olarak görünmesinin nedenlerinden biri olarak tek kullanımlık kullan at kartlar olarak kullanıcılarına sunulmasıdır. Fakat güvenli ödeme yapılabilmesi için bu kadarıyla yetinmeyen Paykasa kart, kullanıcılarına güvenli ödeme sistemi sağlamak adına hem Paykasa kartların satın alma işlemleri sırasında hem de Paykasa kartlarınız ile ödeme yapar iken sahsınıza özel olan hiçbir bilginizi paylaşma zorunluluğunuzun bulunmadığı tek ödeme sistemi olarak bilinmektedir. Paykasa kartlar sayesinde artık dolandırıcılar tarafından mağdur olma riski taşımadan internet üzerinden güvenli ödeme yapma hakkına sahip olabilirsiniz. Online işlemler yapanlardan iseniz sizler de güven içerisinde ödeme yapmanın kolaylığının ve huzurunu yaşamak ister iseniz tek yapmanız gereken şey bir Paykasa karta sahip olmak olacaktır.

Farklı bakiye seçenekleri ile her bütçeye hitap eden Paykasa kartları satın almak ve daha fazla Paykasa kartlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyor iseniz, sizleri sanalkartlar.com sitesine davet ediyoruz. Güvenli Paykasa kartların satışının yapıldığı sanalkartlar.com sitesi ile ihtiyacınız olan bakiye miktarına en yakın olan bakiye seçeneğini alarak sizlerde güvenli ödeme yapmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın