Suyu Hijyenik Kaplarda Kullanmak Önemlidir

Suyu Hijyenik Kaplarda Kullanmak Önemlidir

Günümüz teknolojisi ile üretilen Su deposu çeşitleri, hijyenik özelliklere sahiptir. Su ve süt gibi gıdalar için Uluslararası Food Grade (gıda güvenliği) izin belgesi ile çalışmaktayız. Temizlenebilir, yosun tutmayan ve hijyenik olan Plastik su deposu çeşitleri, birçok sektörde kullanılmaktadır. Su depoları krom nikel ve galvanizli olarak da üretilebilmektedir. Fiber özellikli depolarda, oldukça revaçtadır. Poliüretan su deposu, endüstriyel depolama tankları ve diğer depolama tankları ile özel üretim tanklar, isteğe göre imal edilmektedir.

Su deposu çeşitleri, dik su deposu, yatay su deposu, turşu depoları, dikdörtgen su depoları, poliüretan toprak altı su depoları, yosun tutmayan çeşitleri ile hizmete sunulmaktadır. Dik su deposu, beyaz, pürüzsüz ve kaliteli bir şekilde üretilmektedir. 50-25000 litre kapasiteli olarak üretilebilmektedir. Yatay su deposu AV dönüşümlü üretilmektedir. Silindirik ve dikdörtgen olarak da üretilebilmektedir.

200-5000 litre kapasiteli olarak üretilebilmektedir. Gıda dışında, mazot, asit ve daha birçok kimyasal madde için de özel Plastik su deposu imal edilmektedir. Kullanılacağı alana göre, büyüklüğüne göre ve çeşitlerine göre Su deposu fiyatları belirlenmektedir. Bütün sektörler için Su deposu fiyatları değişiklik gösterebilir. Özel imalat seçeneklerinde, sektörün özellikleri önem kazanmaktadır.

Su deposu dışında, daha büyük olan Su tankı çeşitleri, yüksek miktarda suyu alabilmektedir. Diğer su depoları gibi, hijyenik ve Food Grade sertifikası ile üretilen ürünlerdir. Gıda için üretilenler dışında, tarım, kimya ve daha birçok sektör için özel olarak imal edilebilmektedir. Sektörünüzün özelliğine göre uzman işçilik ve kaliteli malzeme ile üretilen Su tankı çeşitleri, kısa zamanda teslim edebilmekteyiz.

Poliüretan su deposu çeşitleri de, hijyenik ve kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Yosun tutmayan ve yüksek tonajda üretilebilen depolar, oldukça kullanışlıdır. Dikdörtgen, silindir ve daha birçok çeşitle, size uygun bir Polyester su deposu çeşidi bulunabilir. Eski su depolarında gıdaya uygunluğa dikkat edilmiyordu ve yosun ve kir tutabiliyordu. Bu nedenle temizlenmesi zordu. Yeni nesil depolarda, temizlenebilme, yosun tutmama ve gıdaya uygunluk gibi birçok özellik bulunmaktadır. Pürüzsüz ve özel maddelerle üretilmesi nedeni ile kullanışlı ürünlerdir.

Su deposu ve tank çeşitleri, kimyasal sektörde de çok kullanılmaktadır. Hypo, HCL ve Nitrik asit ve diğer asit çeşitlerine dayanıklı olan poliüretan ve plastik su depoları, rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kimya sektöründe en keskin asitler bile, plastik depolarımıza zarar verememektedir. Plastiğin bu kimyasallara zarar verememesi dolayısı ile kimya sektöründe plastik su depoları oldukça sık kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın